Bankalar Yılbaşı Kredisinde Yarışıyor

0
37 views
Bankalar Yılbaşı Kredisinde Yarışıyor

Birbirinden özel ve avantajlı kredi seçenekleri ile piyasaları hareketlendirmeyi amaçlayan bankalar, uygun faiz oranlarının yanı sıra uzun vade seçenekleri ile de dikkat çekiyor.

A Bank, yeni yıla özel ihtiyaç kampanyası ile yılın son günlerinde nakde sıkışanların imdadına yetişiyor. Uygun faiz oranları ile dikkat çeken uygulama, aylık %1,15’ten başlayan faiz oranları ile beğeni topluyor. 31 Aralık’ta son bulacak olan cazip kredi teklifi, uzun vade imkânı ile de rahat bir geri ödeme planı içeriyor.

Kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar A Bank şubelerine uğrayarak detaylı bilgi edinebilirler.48 aya varan vade seçenekleri ile uygun bir ödeme planı çıkarak Yeni yıl kredisi, vadeye göre değişen oranlar ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Vadeye Göre Değişen Faiz Oranları

12 aya kadar olan geri ödemeler için aylık faiz oranının %1,22 olarak uygulanacağı kredi seçeneğinde, 13 ila 48 ay arasındaki vadeler içinse aylık %1,15 faiz uygulamasına gidilecek. Kredi de dosya masrafı alınmaması ve hayat sigortası yapma zorunluluğu olmaması kesintilerin daha az olmasını da sağlayacak. A Banak, kredi badesine bakmaksızın bu işlem için müşterilerinden 50 Türk Lirası kesecek. Ancak A Bank uygun bulduğu müşterilerden hayat sigortası primini de isteyecek. Poliçe priminin hesaplanması kredi başvurusu yapan kişinin yaşına, cinsiyetine göre değişiklikler gösterebiliyor.

A Bank’ın yılbaşı kredi fırsatından yararlanmak isteyen müşteriler 10 bin Türk Lirasına kadar nakde hemen sahip olabilecek. Kredi geri ödeme vadesini 24 ay olarak belirleyen müşteriler aylık %1,15 faiz ile 492 Türk Lirası taksit ödeyecek. Toplamda 11 bin 815 Türk Lirası olacak kredi geri ödemesi 2 yıl boyunca rahat bir nefes alınmasını sağlayacak.

Müşteriler 10 bin Türk Lirası için 12 ay vadede geri ödeme yapacak olursa o zaman ayda 945 Türk Lirası taksit ödeyerek geri ödemesini 1 yıl içinde tamamlayabilecek. Vade sonunda toplamda ödenen rakam ise 10 bin 977 Türk Lirasını bulacak. Yılbaşı kredileri pek çok kişi için yeni yıl öncesi hediye seçenekleri ihtiyacını karşılarken, kimi zamanda birikmiş kredi kartlarının ödenmesi için iyi bir alternatif oluşturuyor.

Bir Cevap Yazın