Halkbank’tan Yılbaşına Özel Mini Kredi

0
33 views
%1,10 faiz oranı ile yılbaşı alışverişinin rahat bir şekilde yapılmasını sağlayacak olan Halk Bank Mini Kredi, özellikle düşük miktarda paraya ihtiyacı olanlara özel bir fırsat sunuyor…

Düşük rakamlı krediye ihtiyacı olanlar için Halk Bankası ‘’ Mini Kredi ‘’ kampanyası başlattı. Nakit ihtiyacınızı karşılayarak sevdiklerinizi mutlu edebilir veya varsa kredi kartı borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Mini Kredi Halk Bankası’nın müşterilerine özel olarak hazırladığı bir seçenek olarak dikkat çekiyor. 5 bin Türk Lirası maksimum limiti olan uygulamada en uzun vade seçeneği ise 10 ay olarak belirlenmiş. Mini Kredi uygulamasında aylık faiz oranı %1,10 ve dosya masrafı ise binde 5’tir.

         Kredi Mini Hakkında Tüm Bilgiler

Mini Kredide banka kredi tahsis ücreti tahsil edilir. Talep edilen kredinin binde 5’i kadar olan tahsis ücretine ek olarak Hayat Sigortası poliçe prim ücreti de müşteriye ödetilir. Hayat sigortası hesaplaması ise müşterinin yaşına, cinsiyetine, kullanılan kredi tutarına ve vadeye bakılarak hesaplanır. 35 yaşında bir erkek müşterinin kredi talep etmesi halinde poliçe prim ücreti 25 Türk Lirası olur.

Halk Bankası’ndan Mini Kredi kampanyasından 5 bin Türk Lirası kredi alan müşteriler aylık olarak %1,10 faiz üzerinde uygulamaya dâhil edilir. 10 ay vade ile geri ödemesi tamamlanacak olan kredide, yaklaşık olarak ayda ödenecek olan taksit, 537 Türk Lirası olur. Mini Kredi uygulamasından yararlanarak parasını alan müşteriler geri ödemelerle birlikte 5 bin 370 Türk Lirası geri ödeme yapar. Her kredi için 25 Türk Lirası dosya masrafı talep edilir.

Düşük tutarlı ve kısa vadeli ihtiyaçların ertelenmeden devreye alınmasına imkân tanıyan Mini Kredi, cazip faiz oranı ile tüm Halk Bankası şubelerinde müşteri başvurularını bekliyor. Yılbaşına özel Mini Kredi haricinde İhtiyaç Kredisi, Bireysel Destek Kredisi, İhtiyaç Kredisi, Eğitim Kredisi ve Enerji Destek Kredisi de veriyor.

Kredi haricinde Kredili Mevduat Hesabıyla da acil nakit ihtiyaçları hızlı bir şekilde çözüme kavuşur. Limitler dâhilinde KMH kullanılarak ATM işlemleri yapılabilir ve tüm bankacılık işlemleri gerçekleşir. KMH üzerinde otomatik ödeme talimatı verilen hesaplarda gecikmeye kalmadan düzenli olarak ödenir.

Bir Cevap Yazın