ING Bank Kefilsiz Mini Kredi Veriyor

0
62 views
ING Bank Kefilsiz Mini Kredi Veriyor

ING Banktan 4 bin Türk Lirasına kadar kefilsiz mini kredi fırsatı uygulamaya alındı. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik kampanyaları ile dikkat çeken ING Bank, yeni yıla özel ihtiyaç kredisini devreye soktu.

Mini Kredi adı altında verilen hizmet, düşük miktarda nakde ihtiyacı olanlara özel olarak hazırlandı. Uzun vadesi ve avantajlı faiz oranları ile ani ihtiyaçları karşılamak için ING Banka başvurular yapılabilir.

En yüksek başvuru tutarı 4 bin Türk Lirası olan Mini Kredi, özellikle yılbaşı üzeri ihtiyaçların acil olarak giderilmesini sağlamak amacıyla hazırlandı. Mini kredi kampanyasında aylık faiz %1,99 üzerinden hesaplanacak. Kredi geri ödemeleri 12 ay ila 48 ay arasında vadelendirilecek. Maksimum kredi tutarının 4 bin TL ile sınırlandırıldığı işlemler ile müşteriler çektikleri krediyi uzun vadelerde ekonomik açıdan zorlanmadan ödeyebilecek.

Yeni yıl üzeri ani alışveriş taleplerini karşılamak için ideal bir seçenek olarak görülen Mini Kredi, ev eksiklerini gidermek isteyen yeni evliler veya okul masraflarını karşılamak isteyen öğrenciler için son derece faydalı olacak.

Mini Kredi Uygulamasında Dosya Masrafı Var mı?

ING Bank Mini Kredi uygulamasında dosya masrafı, kredi için çekilecek olan rakamın binde 5’i olarak tutar üzerinden kesintiye uğrayacak. Yeni uygulama için kefil talebi yok. Ancak banka gerekli gördüğü müşterileri için kefil talebinde bulunabilecek. Kredi başvurularını inceleyecek olan ING Bank, kredi notunu yetersiz bulduğu müşterileri için kefil ya da ilave evrak talebinde bulunabilir.

Mini krediye başvuru yapan kişiler 48 aylık vade seçeneğinden yararlanma durumunda ayda yaklaşık olarak 166 Türk Liralık taksitlerle geri ödeme yapacak. Kullanılacak kredinin toplam maliyeti ise %2,42 olacak. Bu uygulamada her müşteriden 20 Türk Lirası dosya masrafı alınacak. Standart uygulamalarda da olduğu gibi Mini Kredide de hayat sigortası zorunlu tutulmaktadır. Hayat sigortasının poliçe bedeli müşteriden kesilecektir. Kredi talebinde bulunan müşterinin yaşına, kredi tutarına, geri ödeme vadesine ve cinsiyetine göre sigorta poliçesinin tutarı da farklılık gösterebilir. Tüm masrafların ve vergilerin dâhil edildiği sistemde sigorta bedeli ödenecek tutardan kesintiye uğrayacaktır.

Bir Cevap Yazın