Blockchain Oyun Girişimi vDice’ın Kurucusu Jason Colby İle Röportaj

0
75 views
Blockchain Oyun Girişimi vDice’ın Kurucusu Jason Colby İle Röportaj
Blockchain Oyun Girişimi vDice’ın Kurucusu Jason Colby İle Röportaj

Ticari ve kişisel tecrübelerini ICO’ya aktaran, vDice.io’nun kurucularından birisi olan Jason Colboy ile röportajı bu yazı ile bulabileceksiniz. Jason, akıllı kontratların oyun ticaretine neden kaynak sağladığını paylaştı. Aynı zamanda Blockhain ve özellikle Ethereum’un mevcut durumu ve geleceği ile ilgili açıklamalar da yaptı

Son dönemlerde teknoloji gelişimleri için finansmanlar oldukça azalmaya başladı. Tüm prosedürler firmaların ve yatırımcıların yorumuna açık bir hale geldi. Bu durum bazı blockchain ve kripto para kullanıcıları tarafından ICO’nun vahşi batısı olarak görülmeye başlamıştır. Bazı insanlar, yatırımcıların ve meraklılarının yatırım yapmadan önce olası kendi önlemlerini alamayacaklarına inanmaktadırlar. Bazı girişimciler ise serbest piyasada yeni teknolojik fon örneğine insanların zorla kabul için ikna edileceğine inanmaktadır.

Şimdi vDice’in hedeflerini ve gidişatını Jason Colby’in röportajındaki detaylara bakara öğrenelim.

  • Takımınız hakkında bize biraz bilgi verir misiniz? Kullanıcıları katılıma teşvik eden ekibinizin güçlü tarafları neledir?

JC: Ana ekip kamudan ve bizim crowdsale internet sitemizin ekibinden oluşmaktadır. Akıllı kontrat tarafıyla sadece ben ilgileniyorum. Tasarım bölümümüzde sadece Hayden var. Sosyal medya ve promosyon işlerini ise Barney yürütüyor. Davut’un görevi ise oyun endüstrisi ve ticareti alanında çalışmalar yapmak. Bu saymış olduğum ekin kendi alt ekiplerine başkanlık ediyor.

Projelerimizde bize katkıda bulunan ve yön gösteren, ortak çalışan ve iş verdiğimiz insanlar mevcut. Genel anlamda bu insanlar kendi işletmeleri için veya serbest olarak çalışma göstermektedir. Çalışanlar herhangi bir nokta ile ilgili bilgiyi vDice’a rapor ederek çalışmaktadırlar. Bu işletme yapısı, kontrolü tam anlamı ile korumakta ve verimliliği en üst noktaya çıkarmaktadır. Çalışma ekibimiz insanların her yerde ve her alanda en iyi ve verimli kaynağı oluşturmak için çalışmaktadır.

Eğer ki diğer şirketler Dapp’i piyasaya sürmeyi düşünüyorsa, bizim ekibimiz bunu zaten her zaman yapmıştır. Vdice canlı oyun oynama imkanı sağlayan bir bahis firmasıdır. Sisteminde son zamanlarda ünlü olan Ethereum akılı kontratlar kullanılmaktadır. Gelişim yol haritamız insanların bilgisine sunulmaktadır. Bu nedenle gelişim haritamız takip edilebilmektedir. Bu da bizim açık, sade ve saydam olduğumuzu göstermektedir.

Bir Cevap Yazın