Yasal Bildirim

Altin.NET web sitesi içerisinde bulunmakta olan tüm bilgi, veri, haber içeriğinin doğruluğunu ve yeterliliğini gerekli hiçbir koşul altında kabul etmez, aynı zamanda; eksik bilgi verme ve bilgi güncellenmesi gibi durumlarda oluşabilecek zararların sorumluluğunu Altin.NET üstlenmemektedir. Altin.NET öncelik kullanmak suretiyle her daim ön ihbarda ya da ihtarda bulunmaksızın söz konusu olan tüm bilgileri değiştirebilir veyahut değiştirebileceği gibi yayından kaldırma hakkına da sahiptir.

 

Altin.NET tamamıyla bilgi verme amacı güderek tasarlanmış bir site olup; site içerisinde yar alan bilgilerin hiçbir şart altında ve surette site tarafından taahhüt edilmemektedir. Site içerisinde yer alan bilgilere dayanarak özel ve tüzel kişilerce alınacak tüm kararlar, varılacak tüm sonuçlar ve oluşabilecek tüm riskler şahıslara aittir. Hiçbir şart altında ve hiçbir koşulda, bireyin kim olduğu gözetilmeksizin, kişilerin uğrayabileceği maddi ve manevi zararlardan Altin.NET sorumlu tutulamaz ve söz konusu zararlar nedeni ile Altin.NET sitesinde talepte bulunulamaz.

 

Altin.NET web sitesi içerisinde yer alabilecek ve yer almakta olan herhangi bir bilgi, istatistiksel değere sahip şekil ya da değerler Altin.NET tarafından tam anlamıyla içerik değeri taşıdığı için site üzerinde yer almakta olup, herhangi bir nedenden dolayı yatırım aracı olarak tavsiye edilmek amacıyla hazırlanmamıştır. Altin.NET üzerinde bulunan içerikler tavsiye edilme amacı ile hazırlanmadığı gibi böyle bir amacı da temsil etmemektedir.

 

Altin.NET tarafından hazırlanmış bu sözleşme ile belirtilmiş olan hak ve sorumluluklar hiçbir koşul ve şart altında her ne durum olursa olsun, başka şahıs-kişiye de tüzel kişilere ücretli/ücretsiz bir şart sağlanarak devredilmez, kiralanmaz ve kullandırılmaz.

 

Altin.NET; site üstünde gerçekleştirilen ve zarara neden olabilecek tüm haberleşmeyi ve bunun yanı sıra yayın ve bilgi aktarımlarını dilediği zaman sonlandırma hakkını elinde bulundurmaktadır. Altin.NET gerekli gördüğü koşullar durumunda abone mesajlarını silebilir, abonenin servislerden men edilmesini sağlayabilir ve aboneliği sonlandırabilir, tüm bu haklar Altin.NET sitesi yetkilerince saklı tutulmaktadır.

 

Altin.NET sitesi kendi oluşturduğu ya da dışarıdan ücretli-ücretsiz olarak aldığı tüm bilgi, yazılım ve belgeler üzerinde telif hakkına sahiptir. Altin.NET içerisinde bulunan tasarım, grafik vs. tüm eserleri için mülkiyet hakkı ve mülkiyetten hakkından doğan telif hakları Altin.NET sitesine aittir.

 

Altin.NET kullanıcılarının herhangi bir nedenden ötürü siteye ulaşamaması durumunda yaşayacağı bilgi akışının kesilmesi hallerinde sorumluluk kabul etmemektedir.

 

Altin.NET ileri dönemlerde yaşanabilecek teknik zorunluluklar ve mevzuat gereği yerine getirilmesi gereken görevleri tamamlamak amacıyla üyelerine haber vermeksizin söz konusu olan sözleşmenin uygulaması ve içeriği ile ilgili değişiklikler yapabilir ve sözleşme üzerinde çeşitli koşulları iptal edebilir veyahut yeni maddeler ekleme hakkına sahiptir.

 

Altin.NET, ilgili veri ya da haber kaynakları üzerinden gelecekte talep edilmesi mümkün olan her türlü ücretlendirmeyi ve her bir abone için talep etme imkânları olan her türlü bedeli abonelerine yansıtma hakkına sahiptir.

 

Altin.NET isimi ve aynı zamanda Altin.NET logosu korunmakta olmasının yanı sıra izinsiz kullanılması yasal değildir. Altin.NET ismi ve logosu hiçbir şart altında iktibas edilemez ve değiştirilemez. Altin.NET adı kullanılarak açıklanan tüm bilgiler için telif hakkı tamamen Altin.NET’e aittir ve başkaları tarafından kullanılması yasal değildir.

 

Site üzerinde yer alan bilgiler sadece bilgi verme amaçlı olup okuyucular ve kullanıcılar tarafından yapılan ve yapılacak olan yatırımlardan, Altin.NET kurucu ve yönetici ekibi, yazarları maddi/manevi olarak sorumlu değildir. Hiç bir şart altında Altin.NET, yatırımcıların site üzerinde yer alan bilgiler ışığında yaptığı yatırım işlemlerinden dolayı uğrayacakları zararlar ile ilgili sorumluluk kabul etmemektedir.